Протягом вересня цього року в чергову частину КП «Муніципальна варта» надійшло 957 звернень від містян. Найбільше – 761 звернення – стосувалося проблем із електропостачанням. Про це повідомляє itvua.tv йдеться в аналітичній довідці, опублікованій на сайті підприємства.

Крім того, 84 звернення були пов’язані зі сферою відповідальності поліції, 59 – із житлово-комунальними проблемами, 14 переадресовані КП «Управління благоустрою міста», по 3 – комунальним підприємствам «Ірпіньводоканал» і «Теплоенергопостач».

Згідно з довідкою, за місяць «Муніципальна варта» зупинила більш ніж 3 000 cпроб куріння в недозволених місцях, а також майже 1240 випадків розпивання алкоголю чи появи в громадських місцях у нетверезому стані (у т. ч. йдеться про більш ніж 64 неповнолітніх). Також попереджено і припинено 34 випадки дрібного хуліганства, 117 порушень громадського порядку і норм моралі, 121 правопорушення у сфері благоустрою, більше 100 порушень правил утримання собак і котів, виявлено 12 фактів порушень правил торгівлі та торгівлі в недозволених місцях.

Протягом місяця співробітники «Муніципальної варти» провели 79 самостійних і 21 спільне з поліцією патрулювання, надали допомогу 273 потерпілим і хворим, 78 разів допомогли лікарям із супроводом осіб, що були в стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння тощо.